Medlems login

Läs klubbens forum från mobilen med Tapatalk

tacsbird sidan

Använder du mobilen oftare än datorn? Då kan det vara bra att känna till att du kan läsa och delta i diskussionerna på klubbens webbforum på ett enkelt sätt via appen Tapatalk som fungerar utmärkt med klubbens webbforum..

Gör så här:
Ladda ner appen Tapatalk så samma sätt som du laddar ner andra appar. Skapa ett konto i appen eller logga in om du redan har ett.
Därefter söker du i appen efter Trans AM Club of Sweden. Kom ihåg att du även måste logga in mot forumet under Trans AM Club of Sweden för att se alla forumkategorier och kunna posta inlägg.
Om du inte vill söka kan du även med appen installerad och ett konto skapat ta mobilens webläsare och surfa till http://transamclub.se/forum då borde mobilen föreslå att du ska öppna forumet i appen Tapatalk istället.